RT1206FRD0728K7L
MFR.Part #
RT1206FRD0728K7L
JLCPCB Part #
C2104533
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS