RT1206FRD0725K5L
MFR.Part #
RT1206FRD0725K5L
JLCPCB Part #
C862126
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS