RT1206FRD071K8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206FRD071K8L
JLCPCB Part #
C862114
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS