RT1206FRD071K65L
MFR.Part #
RT1206FRD071K65L
JLCPCB Part #
C2105021
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS