RT1206FRD071K54L
MFR.Part #
RT1206FRD071K54L
JLCPCB Part #
C2105031
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS