RT1206FRD071K4L
MFR.Part #
RT1206FRD071K4L
JLCPCB Part #
C2105038
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS