RT1206FRD071K47L
MFR.Part #
RT1206FRD071K47L
JLCPCB Part #
C2105042
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS