RT1206FRD071K15L
MFR.Part #
RT1206FRD071K15L
JLCPCB Part #
C3947255
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS