RT1206FRD071K13L
MFR.Part #
RT1206FRD071K13L
JLCPCB Part #
C4286709
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS