RT1206FRD07191RL
MFR.Part #
RT1206FRD07191RL
JLCPCB Part #
C4040677
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS