RT1206FRD0716R2L
MFR.Part #
RT1206FRD0716R2L
JLCPCB Part #
C3944821
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS