RT1206FRD0712KL
MFR.Part #
RT1206FRD0712KL
JLCPCB Part #
C862090
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS