RT1206FRD07100RL
MFR.Part #
RT1206FRD07100RL
JLCPCB Part #
C862084
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS