RT1206DRE07560KL
MFR.Part #
RT1206DRE07560KL
JLCPCB Part #
C706446
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 560kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS