RT1206DRE0751R1L
MFR.Part #
RT1206DRE0751R1L
JLCPCB Part #
C861986
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS