RT1206DRE0751KL
MFR.Part #
RT1206DRE0751KL
JLCPCB Part #
C861985
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS