RT1206DRE073K2L
MFR.Part #
RT1206DRE073K2L
JLCPCB Part #
C6669211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS