RT1206DRE07324RL
MFR.Part #
RT1206DRE07324RL
JLCPCB Part #
C4026389
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS