RT1206DRE0729K4L
MFR.Part #
RT1206DRE0729K4L
JLCPCB Part #
C2128699
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 29.4kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS