RT1206DRE071K27L
MFR.Part #
RT1206DRE071K27L
JLCPCB Part #
C4079825
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS