RT1206DRE07118KL
MFR.Part #
RT1206DRE07118KL
JLCPCB Part #
C4348028
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS