RT1206DRD07464KL
MFR.Part #
RT1206DRD07464KL
JLCPCB Part #
C3954421
Description
-55℃~+155℃ 250mW 464kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS