RT1206DRD073K9L
MFR.Part #
RT1206DRD073K9L
JLCPCB Part #
C871879
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS