RT1206DRD073K16L
MFR.Part #
RT1206DRD073K16L
JLCPCB Part #
C2120381
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS