RT1206DRD0731R6L
MFR.Part #
RT1206DRD0731R6L
JLCPCB Part #
C2121588
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS