RT1206DRD072K74L
MFR.Part #
RT1206DRD072K74L
JLCPCB Part #
C4092262
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS