RT1206DRD07215RL
MFR.Part #
RT1206DRD07215RL
JLCPCB Part #
C2120797
Description
-55℃~+155℃ 200V 215Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS