RT1206DRD071K91L
MFR.Part #
RT1206DRD071K91L
JLCPCB Part #
C4075631
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS