RT1206DRD071K65L
MFR.Part #
RT1206DRD071K65L
JLCPCB Part #
C2120537
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS