RT1206DRD0716KL
MFR.Part #
RT1206DRD0716KL
JLCPCB Part #
C871772
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS