RT1206DRD0716K2L
MFR.Part #
RT1206DRD0716K2L
JLCPCB Part #
C2120915
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS