RT1206DRD07107KL
MFR.Part #
RT1206DRD07107KL
JLCPCB Part #
C4140376
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS