RT1206CRE07931KL
MFR.Part #
RT1206CRE07931KL
JLCPCB Part #
C2138513
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 931kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS