RT1206CRE07909RL
MFR.Part #
RT1206CRE07909RL
JLCPCB Part #
C3991889
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS