RT1206CRE076K49L
MFR.Part #
RT1206CRE076K49L
JLCPCB Part #
C2137873
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.49kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS