RT1206CRE0764K9L
MFR.Part #
RT1206CRE0764K9L
JLCPCB Part #
C4301133
Description
-55℃~+155℃ 250mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS