RT1206CRE074K42L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRE074K42L
JLCPCB Part #
C4046833
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.42kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS