RT1206CRE0743R2L
MFR.Part #
RT1206CRE0743R2L
JLCPCB Part #
C2138514
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 43.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS