RT1206CRE0733R2L
MFR.Part #
RT1206CRE0733R2L
JLCPCB Part #
C4075947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 33.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS