RT1206CRE0716R9L
MFR.Part #
RT1206CRE0716R9L
JLCPCB Part #
C2137322
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS