RT1206CRD0793K1L
MFR.Part #
RT1206CRD0793K1L
JLCPCB Part #
C4169292
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS