RT1206CRD078K25L
MFR.Part #
RT1206CRD078K25L
JLCPCB Part #
C4174143
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS