RT1206CRD07820RL
MFR.Part #
RT1206CRD07820RL
JLCPCB Part #
C4169665
Description
-55℃~+155℃ 250mW 820Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS