RT1206CRD076K2L
MFR.Part #
RT1206CRD076K2L
JLCPCB Part #
C2148894
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS