RT1206CRD0769R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRD0769R8L
JLCPCB Part #
C2148856
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS