RT1206CRD07649RL
MFR.Part #
RT1206CRD07649RL
JLCPCB Part #
C2148866
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS