RT1206CRD0761R9L
MFR.Part #
RT1206CRD0761R9L
JLCPCB Part #
C1694607
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 61.9Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS