RT1206CRD0742R2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT1206CRD0742R2L
JLCPCB Part #
C1695099
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS