RT1206CRD0739R2L
MFR.Part #
RT1206CRD0739R2L
JLCPCB Part #
C2148533
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS