RT1206CRD07316RL
MFR.Part #
RT1206CRD07316RL
JLCPCB Part #
C2148556
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 316Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS